Spel-elektro s.r.o. Spel-servis s.r.o.
Rozvodné závody Továrny, Výrobní haly, Dílny, Obchodní domy, Skladové haly, Administrativní budovy, Úřady Nemocnice, Zdravotnické zařízení, Domovy pro seniory, Školy, Školky, Vzdělávací zařízení, Kulturní centra, Divadla, Kina Veřejné osvětlení, Obecní rozhlas, Parkoviště, Náměstí, Hřiště, Sportovní centra, Veřejné bazény, Historické objekty Bytové domy, Bytová jádra, Rodinné domy, Rekreační chaty, Garáže, Hotely, Penziony Slaboproud Silnoproud Ostatní služby

STA – společná televizní anténa

Poskytované služby:

  • Návrh systému, zpracování projektové dokumentace
  • Dodávka a montáž rozvodů společných televizních antén
  • Možnost dodávky televizních a satelitních přijímačů dle výběru
  • Servis, údržba, pravidelné kontroly a revize, seřízení příjmuantena
  • Proškolení obsluhy, uživatelské manuály, certifikace


Nabízíme montáže satelitní TV pro bytové jednotky , rodinné domky , montáže pozemních anténních systémů , společných anténních rozvodů STA a hotelových televizních rozvodů. Montáž satelitních rozvodů pro příjem satelitního vysílání a servis anténních systémů. 

                    spatnedobre
TYP SYSTÉMU

Pozemní digitální vysílání (DVB-T) 

satelitJedná se o příjem pozemních stanic pomocí klasické UHF antény. V případě použití klasického analogového televizoru, je třeba připojit do systému set top box, který zajistí převod digitálního příjmu do analogového. 

Satelitní digitální vysílání (DVB-S)

Jedná se o příjem z družice pomocí parabolické antény. Mezi televizní zásuvku a TV přijímač je nutné připojit satelitní příjímač s patřičným technickým vybavením umožňující příjem vybraných satelitních kanálů. Mezi satelitní televize lze zařadit UPC Direct, DIGI TV, Skylink , CS link. 
 

Kabelové televizní vysílání (DVB-C)anteny

Pouze placená forma , horší kvalita obrazu díky velké kompresi digitálního signálu. 

Internetové digitální vysílání (IPTV)

Jedná se o modem, připojený do datové sítě, který převádí digitální signál z internetu do televizního přijímače podobně jako např. satelitní přijímač. Tento systém nabízí mnoho možností např. ukládání pořadů do datové schránky pro pozdější přehrávání apod.